ZDROWO ŻYĆ, PIĘKNĄ BYĆ

Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w Warsztatach kulinarno – tanecznych, organizowanych przez portal All ABOUT LIFE. Impreza odbyła się w restauracji FATBUDDHA  w Warszawie i zorganizowana była już po raz XI. Prowadzącymi to wydarzenie byli roztańczeni i zawsze energetyczni Ewa Szabatin oraz Rafał Maserak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Korean beauty!

Podczas pierwszej części warsztatów poznałam nowe marki kosmetyków koreańskich SHANPREE, jjYoung by Caolion Lab. Koreanki mają najpiękniejsze cery, więc ten temat szczególnie mnie interesuje. Oparte na naturalnych składnikach, pełne minerałów i substancji aktywnych kosmetyki, to prawdziwa gratka dla wszystkich dbających o urodę. Świetna jakość i bezpieczne składy zachęcają do ich stosowania. Dostałam kilka masek do przetestowania, chętnie podzielę się wkrótce opinią 😉 , a wszystkich, których koreańskie rytuały oczyszczania i pielęgnacji przekonują, zapraszam do odwiedzenia sklepu AURA SHOP.

Eat me, drink me!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejna część warsztatów była poświęcona zdrowemu odżywianiu. Mogliśmy zaprezentować nasze talenty kulinarne, skosztować potraw przygotowanych przez wszystkich gości. Do gotowania i przyrządzania wykorzystywaliśmy zdrowe BIO, ECO produkty, dzięki którym bez wyrzutów sumienia i z prawdziwą przyjemnością wcinaliśmy wszystkie smakołyki :-D. Naleśniki przyrządziłam osobiście – udały się świetnie!!! Zdrowe odżywianie to nie moda, tylko logicznych wybór, polscy producenci dbają o wprowadzanie na rynek zdrowych produktów doskonałej jakości. HORTEX, KRASNYSTAW, ORYGINALNY SOK, WYTWÓRNIA LODÓW POLSKICH, wszystkie firmy pozytywnie zaskakują.

ZOSIA SAMOSIA – Pracę w kuchni ułatwia dobry sprzęt. Czy wiedzieliście, że można samemu zrobić zdrowe oleje w domu?! Ja właśnie się dowiedziałam 😉 PRASA DO OLEJU GORENJE

PRZEPISY – SPRAWDŹ KONIECZNIE

Just dance!

Na deser był taniec. Jeśli mamy mówić o  zdrowiu, to o ruchu nie można zapomnieć! Może codzienne treningi na siłowni nie są dla mnie, ale wszelka aktywność fizyczna, dobrze nam służy. Uwielbiam korzystać z różnych zajęć, a taniec to dla mnie najprzyjemniejsza aktywność fizyczna.

W gronie innych blogerów, gwiazd, influencerów i mediów bawiłam się doskonale. Wyniosłam z imprezy kilka pomysłów na zdrowe odżywianie i 7 super przepisów, które umieszczam poniżej.

Było pozytywnie, energetycznie, tanecznie, pięknie, pysznie i zdrowo!!!

 

 

 

 

 

Warsztaty ALL ABUT LIFE łączą w naturalny sposób wszystkie zagadnienia istotne dla osób chcących żyć zdrowo. Organiczne połączenie zdrowego odżywiania, naturalnej pielęgnacji i ruch są receptą na to jak ZROWO  ŻYĆ I PIEKNĄ BYĆ 🙂

Dziękuję za zaproszenie organizatorom i partnerom 

LIFEWELLNESSKRASNYSTAWHORTEXROSANEROFATBUDDHAORYGINALNYSOKLAZUR

WYTWÓRNIA LODÓW POLSKICH „U LODZIARZY”PLANTAFOODEKO WITAL ,GORENJEKASZA ESKA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz